Site Overlay

Druhy lásek

Co se vám vybaví, když vám řeknu slovo láska? Já si myslím, že jistě mnoho z vás si vybaví lásku partnerskou. Takovou lásku, kde se jedná o sex a objetí. A já abych vám pravdu řekla, tak když slyším slovo láska, tak si taky představím tu lásku partnerskou nebo manželskou. Láska je opravdu krásný cit, který má právo zažít opravdu každý člověk. Nedokážu si představit, co bych dělala, kdybych už v životě žádnou lásku neměla a žádnou bych nepotkala. Já jsem taková, že se nejraději cítím ve stavu zamilovanosti. Ovšem taky jde o to, do jaké osoby se člověk zamiluje. Někdy jsou bohužel i takové, že se člověk zamiluje do nesprávné osoby. Neříkám, že láska si vybírá. To rozhodně ne. Pokud se naše srdce do někoho zamiluje, tak vůbec nehledí na to, jaký třeba ten dotyčný je.

Své děti miluji.

Znám totiž jeden případ, kdy se jedna žena zamilovala do jednoho muže, který byl kriminálník a alkoholik. Nejhorší a nejdivnější na tom bylo, že onen muž o ženu neměl zájem. A musím říct, že pro mě zvláštní bylo, že ta žena se tím velmi trápila. Já si nedokážu představit, že bych milovala může, který by byl alkoholik. Já toužím po muži, který je slušný a galantní a sdílí stejné zájmy a názory na život jako já. Nicméně ale pokud se bavíme ještě o lásce, tak existuje láska mateřská. Lásku mateřskou cítím já, a to už dvojnásobně. A můžu vám říct, že mateřská láska je opravdu nejkrásnější a nejpevnější cit, který já jsem poznala.

Na svatbu jsem se moc těšila.

A co pro vás znamená doopravdy láska? Máte rádi být zamilovaní nebo jste už zamilovaní byli a bojíte se znovu zamilovat? Myslím si, že člověk by si měl své budoucí partnery pořádně vybírat, protože pak bude mít člověk jistotu, že si vybere dobře a v budoucnu bude spokojený a nebude se trápit. Trable s láskou totiž opravdu hodně bolí, takže vám ze srdce přeji, ať máte na lásku jen štěstí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup