Site Overlay

Když se jedou ženy projet na motorkách…

Jsou ženy, které místo toho, aby si zašly sednout někam do kavárny, se pojedou raději projet na motorkách, protože něco takového mají mnohem raději. Každému může v dnešní době vyhovovat něco jiného a to včetně toho, že místo toho, aby si šel člověk někde sednout, se pojede raději projet na své motorce. Všichni si myslí, že ženy to s motorkami neumějí tak dobře, jako to umějí muži, ale je to v tomto případě stejné, jako když se řekne, že žena neumí řídit auto. Něco takového je hodně individuální, protože jsou ženy, které jsou v něčem takovém mnohem lepší než muži, ale jsou i ženy, které jsou v něčem takovém naopak horší. Mnoho mužů si ale nechce něco takového připustit a tak raději tvrdí, že ženy nejsou v něčem takovém tak dobří, jako jsou muži.

žena a motorka

Rozhodně je obdivuhodné, pokud jdou dvě ženy raději na projížďku, než na nějakou tu dobrou kávu a zákusek. Je ale pravda, že to na konec může dopadnout tak, že se dvě ženy půjdou projet někam, kde si něco takového mohou dopřát. Když se jede člověk projet, mnohdy může přijít na takové myšlenky, na které potřebuje a rozhodně se za něco takového na daného člověka nemůžeme zlobit. Jsou ženy i muži, kteří nejsou příliš nadšení, pokud má jejich druhá polovička řidičský průkaz na motorku a jezdí se projíždět sama. Proč? Protože s nimi není nikdo, kdo by se o ně postaral v případě, že by se jim něco stalo.

pěkná motorka

Stejně tak, jak mohou mít strach ženy o své muže, když jedou na motorce, tak mohou mít strach muži o své ženy, když jedou někam právě na motorce. Zkušený motorkář sice moc dobře ví, že musí dávat velký pozor, protože dnes je to takové, že i motorkáře může člověk snadno přehlédnout, ale nikdy nevíte, kdy vás potká smůla. Vždy je lepší, pokud má člověk možnost jezdit ve dvou, protože je to daleko lepší, než když daný člověk jede sám. Mít s sebou někoho, kdo vám může v případě nějakého problému pomoct, rozhodně není na škodu.