Site Overlay

Stěhování firmy nebo kanceláře bez starostí

Pokud vás čeká stěhování kanceláře v Praze, pak můžete využít profesionální firmu, která vše vezme za vás. Poradí si nejen s přesunem všech potřebných věcí, ale také s demontáží a opětovnou montáží nábytku.

  • K dispozici jsou dva vozy a veškeré potřebné stěhovací vybavení.
  • O bezpečný transport s postarají zkušení a pečliví pracovníci.

Kromě zmíněných služeb můžete také počítat se záborem parkovacích stání i domluvou se správou budov. Přístupové trasy a výtahy budou zabezpečeny tak, aby nemohlo dojít s žádnému poškození prostor.

stěhování firem

  • Důležitá je také příprava na samotné stěhování.
  • Ta může probíhat dvěma různými způsoby.
    1. S předstihem vám budou dopraveny krabice, štítky a vhodný obalový materiál. Vše si předem pohodlně připravíte a o ostatní se postará odborná firma.
    2. Můžete využít balicí servis – tento způsob je vhodný pro každého, kdo nechce mít sebemenší starosti se stěhováním. Prostě chce z jednoho místa odejít a přijít do nového, kde už je vše připraveno k dalším plnění vašich pracovních úkolů.

Montáž kancelářského nábytku

Služby, které zahrnuje montáž kancelářského nábytku mohou mít dvojí charakter. Záleží na tom, jestli je účelem stěhování do jiných prostor anebo si chcete svou kancelář teprve vybavit anebo zmodernizovat.

montáž nábytku

  1. Dovoz a montáž nového nábytkuz prodejen Ikea, Skonto, Asko, XXXLutz, Möbelix, Jena, Kika, Idea a dalších druhů obchodů. V tomto případě stačí zavolat a domluvit určený čas u výdejního místa. O vše ostatní se postaráme. Včetně montáže nábytku a závěrečného úklidu.
  2. Přestěhování nábytku– pokud je zapotřebí přemístit váš stávající nábytek do nových prostor, pak můžete počítat s naší odbornou demontáží, opatrným zabalením pro bezpečný transport a poté smontováním na místě určení. Pokud není nábytek určený na demontáž, pak bude na cestu zpevněn tak, aby nedoznal žádnou újmu.