Site Overlay

Zdraví zubů se podceňuje

Zdraví je to nejdůležitější, co máme. Není to jen omílaná věta bez hlubšího významu, ale je to pravda. Zdraví zahrnuje psychickou pohodu, fyzické zdraví, a sem spadá i zdravá ústní dutina. O svůj chrup by měl každý pravidelně pečovat u kvalitního lékaře. Naše zubní lékařství vám pomůže udržet vaše zuby zdravé a krásné. Zdravé zuby jsou vidět na první pohled, a to i bez amerického úsměvu. Abyste i vy měli úsměv zářivý a zuby bez kazů a nevzhledného zubního plaku, měli byste pravidelně docházet do ordinace.
Náš tým zubních lékařů provádí všechny zákroky, které naši pacienti potřebují. Jde o preventivní dentální hygienu, kde se vám věnují dentální hygienici a šetrně a bezbolestně vám vyčistí chrup i tam, kde váš kartáček nemá šanci. Dále provádíme klasické zákroky, jako je extrakce či zubní náhrady. Pokud vám chybí část zubu, celý zub, nebo více zubů, není pro nás problém vyrobit vám nové. Samozřejmostí je čelistní chirurgie a s tím spojené zákroky u závažnějších zdravotních problémů. Pokud chcete mít zářivé zuby, i tento úkon je u nás možný. Postaráme se vaše ústa, ať už máte menší nebo větší problém.

lékařská prohlídka

Kde nás najdete a jaké máme ceny?
Máme ordinaci v Praze a další v severních Čechách. Celkem pro vás máme 4 ordinace, kde vás rádi ošetříme. Každá ordinace má svůj ceník, který najdete na našem webu. Přes něj se můžete snadno objednat k šetření. Náš tým je profesionální, pravidelně školený, a můžeme vám zaručit kvalitu, osobní přístup a prvotřídní péči. Zuby jsou vaše vizitka a jejich zanedbání o vás mnohé vypoví. Nepodceňujte prvotní péči, protože její zanedbání vás může vyjít velmi draho. Vždy je lepší vážným zdravotním problémům předcházet, než je potom složitě a draze řešit.

poškozený zub

Čistit, čistit, čistit
Pravidelné a velmi důkladné čištění zubů vás může zachránit od kazů, paradentózy a dalších onemocnění, která mohou být velmi bolestivá. Vyhněte se jim a věnujte se svému chrupu s maximální péčí. Poučíme vás, jak se o zuby starat, aby vám zdravé vydržely co nejdéle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup