Site Overlay

Svět reklamních a propagačních předmětů je velmi pestrý

Současné tiskové metody nám nabízí neuvěřitelné možnosti a tento druh podnikání a tvořivé činnosti nás posouvá do dalších netušených možností. Na nás je pouze jen to, dát tomu potisku vhodnou formu, a to bývá pochopitelně ten nejobtížnější krok u všech reklamních a propagačních předmětů.

Psací a kancelářské potřeby – chcete-li někoho oslovit firemní propagací, klidně můžete jít touto cestou. Nic tím nepokazíte, neboť i dnes jsou stále tužky, propisky, pastelky, gumy, papírové bloky, záznamníky a další kancelářské potřeby stále žádané.

tužky na psacím stole

Hračky – děti milují barevné hračky a zejména ty, co podporují vlastní tvořivost. Můžete obdarovat vlastní ratolesti i vtipným potiskem na některých hračkách a to samé lze realizovat i pro děti vašich zákazníků nebo kolegů na pracovišti. Mohou to být třeba nafukovací míče, oblečky pro panenky, autíčka, různé figurky, stavebnice, deskové hry atd.

Hračky pro dospělé – když jsme u toho hraní, i dospělí potřebují čas od času vypnout, relaxovat a hrát si. A to nejen na pískovišti s dětmi, ale také samozřejmě s milujícím protějškem v posteli. Jednou z forem krásných a užitečných dárků pro prožívání rozkoše se mohou stát různé erotické pomůcky. Jistě byste jich dokázali vyjmenovat mnoho, na které by se dalo tisknout.

kšiltovka na louce mezi pampeliškami

Textil – tento výraz v sobě zahrnuje obrovský potenciál. Potištěné reklamou nebo jen vlastním popisem vašeho životního stylu můžete mít trička, mikiny, košile, čepice, ručníky, deštníky, pláštěnky, ponožky a spodní prádlo, batohy, tašky, bundy, prostírání, ubrusy, závěsy a mnoho dalších.

Sportovní potřeby – i sport může být zábavnější, když jej doplníte nějakou vtipnou výšivkou nebo nápisem. Může to být i na potřebách pro sport, jako jsou in-line brusle, lyže a boby, fitness podložky, míče nebo sportovní či rekreační obuv.

Elektronika – je vděčné téma pro potisk a do této kategorie lze zahrnout mobilní telefony, laptopy, externí disky, powerbanky, a samozřejmě obaly a brašny na tablety, mobily i notebooky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup