Site Overlay

Saténové prostěradlo pro pohodlný spánek

Věřte nebo ne, ale i to, na čem ležíte má vliv na kvalitu vašeho spánku. Pokud ještě ve vaší výbavě do ložnice chybí saténové prostěradlo, pak byste to měli rychle napravit, protože tento kousek ložního prádla oceníte hned v několika ohledech. Zjistěte, jaké výhody v sobě tento materiál ukrývá a jak vám může zlepšit kvalitu spánku. Pořiďte si do vašeho interiéru ložní prádlo ze saténu, které vám přinese nejen příjemný spánek, ale také zajímavý doplněk do vaší ložnice.

ceske-satenove-prosteradlo-luxury-collection-90x200cm-bile

Hebký a jemný nemačkavý materiál
Satén je sám o sobě velmi hebký a jemný materiál. Jedná se o 100% bavlnu v podobě tkané atlasové vazby. Tento materiál je také nemačkavý, což oceníte hlavně tak, že ložní prádlo ze saténu nemusíte žehlit. A přesto bude materiál uhlazený a narovnaný. Vyznačuje se svojí vysokou pevností a odolností. Vydrží tak i opakované praní a zachová si stálost barev.

Příjemný na omak a při kontaktu s tělem
Jak vám saténové prostěradlo zpříjemní spánek? Satén je velmi příjemný na omak a při kontaktu s tělem vám poskytne příjemné pohodlí. Bude se vám tak spát jako na obláčku.

Top materiál mezi prostěradly
Pro tyto skvělé vlastnosti není žádný div, že je právě satén top materiál a král mezi všemi prostěradly. Velice rychle si ho oblíbíte i vy.

Luxus ve vaší ložnici
Dopřejte si ve vaší ložnici opravdový luxus a vsaďte na kvalitní a osvědčené materiály saténového povlečení. Na prostěradle z bavlněného saténu se vám bude nejen příjemně spát, ale také ozdobí vaši postel.

lozni-povleceni-bavlneny-saten-tmave-modry-ls154-lozni-povleceni-140x200-90x70-ls154

Velký výběr velikostí a barev
V sortimentu naleznete široký výběr nejrůznějších rozměrů. Můžete si tak pořídit saténové prostěradlo na jednolůžko, rozšířené jednolůžko nebo manželskou postel.
Nechybí ani velký výběr různých barev. Díky tomu tak můžete pořídit takové barevné provedení, které bude ladit s celkovým konceptem vaší ložnice, s povlečením, a i s dalšími interiérovými doplňky.