Site Overlay

Barevný podzim v Lednicko-Valtickém areálu

V létě jsme většinou plni energie a elánu, dny jsou delší, sluníčka se nemůžeme nabažit. Do toho máme dovolenou, takže i více odpočinku. S blížícím se podzimem nám ovšem energie začne ubývat, dny se zkracují, slunečního svitu ubývá a venku je více sychravo. I v takovém období si můžete snadno dobýt baterky.

Co takhle strávit podzimní dny v Lednicko-Valtickém areálu

Prodlužte si léto a odpočívejte i po jeho skončení. I na podzim si můžete užít krásné dny strávené nicneděláním, relaxací a odpočinkem. Vyrazte si na takový malý odpočinkový pobyt a využijte dny volna k tomu, abyste vypnuli, zapomněli na starosti a povinnosti a jen si užívali příjemně stráveného času třeba s vaším partnerem.

barevný podzim

Objednejte si pobyt v hotelu Galant a přijeďte do Lednicko-Valtického areálu načerpat novou dávku energie. Báječný podzim v Lednici lednice.galant.cz si užijete.

Malá pozornost na přivítanou

Už po příjezdu vás potěší malá pozornost na uvítanou, kterou je láhev vína. Tu si můžete vychutnat společně s vaším protějškem.

Výborné jídlo a uvolňující masáž pro dva

Těšit se můžete také na výtečné jídlo. A jistě si zasloužíte i péči o vaše tělo. Absolvovat můžete relaxační masáž pro dva, která je součástí pobytového balíčku. Mimo to si můžete užít i hodinu v privátním wellness, konkrétně v sauně nebo ve vířivce. Takové rozmazlování si určitě necháte líbit.

zámek Lednice

Po odpočinku na procházku nebo na cyklovýlet

Prospěje vám i pobyt na čerstvém vzduchu. A že je v okolí hotelu rozhodně o co stát. Můžete navštívit nedaleký zámek nebo se procházet krásnou přírodou. Lokalita je také jako stvořená pro cyklistické projížďky. Můžete tak načerpat energii a navštívit zajímavá místa i ze sedla vašeho kola. A pro bezpečnost vašich kol můžete využít hotelovou úschovnu.

Hýčkejte se a rozmazlujte se. Vyjeďte pryč od všeho shonu a spěchu do míst, kde se zastavil čas. Lednicko-Valtický areál vás přivítá s otevřenou náručí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup