Site Overlay

Lze sehnat brigádu v Brně?

Ano, a je to dokonce poměrně snadné. Stačí vědět, kde hledat! Brigády v Brně si můžete zajistit jak dlouhodobě, tak třeba jen na prázdniny, anebo jako příležitostnou činnost.

Pracovní portál Hit.práce.cz vám umožní najít si brigádu jak přímo v Brně, tak i v jeho okolí. A do jaké vzdálenosti? To si můžete určit sami – ve funkci „hlídací pes“ si můžete tuto vzdálenost specifikovat a zadáte-li také svůj e-mail, budeme vám na něj zasílat aktuální nabídky v požadované lokalitě, tedy v Brně a okolí. Tímto způsobem se dostanete k seznamu brigádnických činností mezi prvními a můžete okamžitě na nabídky reagovat. Náš portál se průběžně rozšiřuje a aktualizuje, takže nemusíte mít žádné obavy, že by práce v okruhu vašeho zájmu bylo málo. Brigád je dostatek, jen je třeba vyvinout určité úsilí, abyste se o nich vůbec dověděli. A také zvažte svoje nároky a požadavky.

brno-3430036_1280

A jaké konkrétní druhy brigád na našich stránkách najdete? Od manuálních činností, přes pomoc v kanceláři či v obchodě, dokonce i zástup na určitou dobu na vyšších pracovních pozicích. Některé brigády se dají provádět i z domova.

Uplatní se každý – středoškoláci, vysokoškoláci, ale i řemeslníci, senioři a matky na rodičovské dovolené.

I osoby, které jsou dlouhodobě bez pracovního uplatnění, mohou svou ekonomickou situaci začít řešit brigádou. Mnohdy se stane, že když je zaměstnavatel spokojen a normy počtu pracovníků to umožňují, z brigádníka se může stát zaměstnanec na plný úvazek, a to dokonce se smlouvou na dobu neurčitou. Takže význam brigád není radno podceňovat.

ice-cream-2637966_1280

A nepodaří-li se vám najít vhodnou brigádu, anebo trvalou práci na našem portálu, můžete využít naši další službu. Naším prostřednictvím je možné napojit se na seznam Úřadů práce a zájemci mohou zkusit hledat práci tam. Pracovníci úřadu vám pomohou zprostředkovat zaměstnání, ale také poradí se sociální podporou a sociálními službami.