Site Overlay

Zábava na firemní akce

Vhodné akce na firemní večírky. Máte naplánovat večerní program a šéf vám dal plně volnou ruku? Co podniknout, aby se zaměstnanci dobře bavili a přitom jste trochu sblížil a utužil kolektiv. Samotné popíjení v restauraci nebo baru vám nepřipadá úplně ten správný plán. Potřebujete nějakou zábavu, která šéfa ohromí a utuží váš e příliš velký kolektiv. Budete si moci prověřit jak lidé dokážou v napjatých situacích přemýšlet a reagovat. Budou vůdčí typy, kteří se ujmou velení nebo naopak sklopí ocas a raději se svezou s ostatními. Tako zábava vám ve všem zmíněném výše vyhoví.

mozek

Zamluvte si na firemní akci únikovou hru. Zaměstnanci se budou skvěle bavit řešením nejrůznějších záhad a hlavolamů. Hledáním ztracených předmětů, které vás povedou k dalším úkolům. Od jednoho k dalšímu a dalšímu. Než vyřešíte všechny záhady. Na řešení úkolů máte striktně vymezený čas. Většinou se hry mohou účastnit dva až pětičlenné týmy. Na věku nezáleží. Hra je určena pro mladé i staré. Budete potřebovat pouze logické myšlení, trpělivost a rychlost v rozhodování. Někdy umí čas zatočit s myslí.

Představíme vám jednu danou hru, ať víte, co čekat. Hra se jmenuje Dvojitý agent a odehrává se v únikové místnosti v Hradci Králové. Děj hry je situován do doby sovětského svazu a KGB. Únikovou místností je konspirační byt tajného agenta George, který se nachází v prvorepublikovém domě mezi ulicemi Americká a Ruská.

agent

Vy se stanete kolegou tajného agenta a budete řešit jeho záhadné zmizení. Agent George se vám svěřil, že se dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu, které by mohly vést k převratu vlády. Vaším úkolem bude zjistit, co se kolegovi stalo a kam zmizely dokumenty. Jestli se nedostali do špatných rukou a zda byl agent George vážně agentem nebo zcela někým jiným. Vyřešením všech záhad zjistíte všechny potřebné informace a hru úspěšně ukončíte.