Site Overlay

Život pod vlastní střechou je ve všem lepší!

Chcete bydlet ve vlastním? Nejste příliš nároční? Máte alespoň něco málo našetřeno?

V tom případě můžete celou věc vyřešit s pomocí mobilního domu. To je skvělé řešení, které v současnosti využívá stále více lidí!

Mobilní dům je sice menší stavba, než bývá obvyklé, ale výrazně nižší je i cena, za kterou si ji můžete pořídit. Můžete ji mít už za neuvěřitelný jeden milión korun! A pokud náhodou nesháníte trvalé bydlení, ale jen rekreační sezónní stavbu, vyjde vás taková investice ještě výhodněji!

privesek na klice

Přestože obliba těchto staveb mezi lidmi v České republice rok od roku stoupá, mnoho lidí stále neví, co si má pod takovým označením konkrétně představit. V tom případě je možné se podívat na internet, nicméně ještě mnohem lepší řešení, které nic nenahradí, je návštěva centra mobilních staveb, kde si můžete všechno důkladně prohlédnout. Existuje mnoho typů těchto staveb, od klasických až po moderní a designové, od nových, až po použité. Takže záleží jen na vás, která z nich se vám bude nejvíce zamlouvat.

Navíc, stále je zde možnost, nechat si vytvořit bydlení na míru podle vašich vlastních představ, takže bude plně uzpůsobené vašim potřebám. A to znamená jediné – bude se vám v něm dokonale žít!

tri male domky

Mobilheimy jsou typické tím, že postrádají základy pevně spojené se zemí. A jako takové nepotřebují k umístění na pozemek stavební povolení. To stavebníkům přináší hned několik podstatných výhod, které začínají tím, že můžete bydlet třeba i na pronajatém pozemku, pokračují přes to, že se celý proces zjednoduší, protože nebudete muset komunikovat s úřady, a končí tím, že bude celá akce výrazně levnější. Postaveno tak můžete mít už za několik měsíců.

Takže pokud je pro vás příjemnou představou, že budete žít na vlastním pozemku ve stavbě, která se svou podlahovou plochou vyrovná menšímu panelovému bytu, je to to pravé bydlení pro vás!