Site Overlay

O aplikaci, která vám umožní stahovat si videa z Redditu

Než si něco povíme o aplikaci- download video from reddit, pojďme si něco říct jen o aplikaci Reddit. Reddit je sociální síť, kam uživatelé mohou vkládat různá videa, příspěvky, obrázky a další. To vše se vkládá do tkz. subredditů. Ostatní vybírají, jaké příspěvky se jim líbí, takže bud danému video (nebo příspěvku) dají like, nebo dislike. Kdo má nejvíc,,liků“ u něho se zvětší sledovanost. A nyní si pojdme říci o tom, jak se aplikace dá stáhnout a co všechno v ní najdete…V první řadě si tuto aplikaci musíte stáhnout z Googlu Play. Poté se v ní musíte zaregistrovat a následně zvolit, zda jste žena nebo muž a zaškrtnout témata, která vás zajímají, například – sport, zvířata, hudba- žánr hudby, zdravá výživa, cvičení, jídlo, zkrátka všechno to, co vás nejvíce zajímá a co je vašimi koníčky.

značka Reddit

Poté si vyberete svého,, Avatara“- obrázek který bude na vašem hlavním profilu a pak už můžete sledovat různá videa na témata, která jste zaškrtli. Můžete je okomentovat, sdílet a v poslední řadě si je ale také stáhnout. A na to potřebujete právě aplikaci – Reddit video download. To znamená že pokud se vám líbí jakékoli video z aplikace Reddit a chtěly byste toto video mít ve svém mobilním telefonu, musíte si nejprve z googlu play stáhnout k tomu ještě aplikace – Reddit video download. Poté co si tuto aplikaci stáhnete, na svém mobilním telefonu klikněte na googlu – nebo internet.

reddit

Do vyhledávače napište Reddit,com, tam se přihlaste ke svému účtu, který jste si založili po stažení aplikace Reddit z googlu play. Až budete přihlášeni, najděte video, které chcete stáhnout. Poté klikněte nahoře kde máte přímo adresu s odkazem hned vedle pluska na kopírovat adresu. Poté klikněte na plus a do vyhledávače napište- Reddit video download nad zeleným okénkem- Stažení máte napsáno- zadejte prosím reddit URL např: tak tam vložte svůj odkaz, pak klikněte na stažení. Video si můžete stáhnout buď v SD verzi, nebo v HD videu. Video tedy stáhněte a poté ho už budete mít normálně mezi videi ve svém telefonu. Samotná aplikace – Reddit nabízí širokou škálu různých videí, se spoustou témat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup