Site Overlay

Mobilní dřevostavba

Dřevostavba je nádherná nejen svým přírodním materiálem, ale i celým svým kouzlem architektury. Můžete ji mít i ve věci mobilního domu za slušné peníze.

Mobilní dřevostavba

Zajímavá budova

Dřevostavby jsou velmi výjimečné a bydlení v nich má úplně jiné kouzlo než v klasických budovách. Nemusíte se bát jejich pevnosti a podobně, protože jsou speciálně navrhovaný jako jiné budovy tak, aby vydrželi i silné přírodní vlivy, což může být silné sněžení či vítr a další situace. Staví se osvědčenou metodou, které právě zaručuje pevnost a odolnost, kdy se rozhodně nejedná o jen tak na sebe nakládané klady, protože hezky u sebe drží.

zpracování dřeva

Budova musí mít i jistou požární odolnost, takže nehrozí ani závazné požáry. Pokud se totiž použije správné dřevo, tak rozhodně celý dům nehoří jak táborák. Jen je dobré se o povrch materiálu starat, abychom jej účinně chránili proti veškerým škůdcům. K tomu slouží speciální přípravky, které se hezky do dřeva vsáknou či na něm vytvoří ochrannou vrstvu a škůdci nemají šanci. Tyto nemovitosti hojně potkáme ve Finsku, ale staví se i u nás, a proto nad nimi rozhodně zkuste uvažovat.

Mobilní varianta

Stavba dřevostavby stojí nějaké ty peníze, které řada z nás nemá, ale máme tu možnost mobilních dřevostaveb, které jsou opravdu za dobrou cenu. Ovšem rozhodně nepřijdete o výjimečný pocit z bydlení v této unikátní budově. Pro bydlení nepotřebujete žádnou základovou desku z betonu, která stojí dost peněz a práce, protože pro mobilní dům stačí pouze dostatečně velké rovné místo.

struktura klády

Do určité velikosti není potřeba ani žádné stavební povolení, díky čemuž ušetříme mnoho času a chození po úřadech, které určitě nikoho nebaví. Tento druh domů se dá zakoupit buď jako použitý či novy, kde si může každý vybrat vhodnou variantu pro sebe. Výhodou jsou vždy příznivé ceny, a proto si budete moci i v mládí dovolit své první vlastní bydlení, čímž se osamostatníte. Nemusíte mít danou sumu ihned na účtu, protože si můžete domeček hezky postupně splácet, kdy se Vám výška splátky přizpůsobí podle Vašich příjmů, abyste bez problémů mohli splácet.