Site Overlay

Co je americká hypotéka a jak to s ní v praxi je – za jakých podmínek ji získáte

Chcete rozjet své vlastní podnikání nebo potřebujete zachránit to, co jste léta budovali a potřebujete k tomu finanční hotovost? Sehnat půjčku může být těžké.

Co je americká hypotéka a jak to s ní v praxi je – za jakých podmínek ji získáte

Nebankovní produkt známý jako americká hypotéka je v poslední době velmi populární, řada lidí si ale stále nedá dohromady, za jakých podmínek peníze vlastně půjčují a co všechno potřebujete ke schválení mít. K nebankovním půjčkám jsou také lidí často skeptičtí, bojí se vysokých úroků a přeplatků. To je však omyl. Tento druh úvěru má výhodné podmínky, a pokud vám v bance odmítají peníze poskytnout, na ni dosáhnout můžete. I se zápisem v registru, i když jste v exekuci – stačí jediné. Mít vlastní nemovitost.

pexels-photo-3740400

Podnikatelský úvěr v praxi

Nebankovní americká hypotéka je určená pro podnikatele, zejména vytrhne trn z paty těm, kteří ať už z jakýchkoliv důvodů byli v bance odmítnuti a úvěr tak nedostanou. V praxi je to velmi snadné a porozumíte tomu docela rychle. Pro schválení nepotřebujete nic jiného než zaručení se nemovitostí. Proces schvalování probíhá snadno, o půjčku zažádáte, nemovitost nafotíte a fotky pošlete. Po posouzení vám obvykle do několika hodin dojde odpověď. Půjčit si pak můžete až do výše sedmdesáti procent hodnoty dané nemovitosti. Splátky je následně možné rozdělit až do délky třiceti let – podle věku žadatele a výše úvěru.

pexels-photo-259027

Banky posuzují žádost zcela jinak, nahlíží do nejrůznějších registrů pro dlužníky, zkoumají váš podnikatelský záměr i to, na co konkrétně potřebujete půjčit. Jestliže máte exekuce – jste namydlení a nikdo vám peníze nepůjčí. U americké hypotéky je to však jinak. Peníze dostanete, i když už dlužíte, nemusíte nikomu vykládat, na jaký účel peníze potřebujete – úvěr je bezúčelový!

Co když nemám nemovitost

V případě, že nemůžete splnit ani tuhle jedinou podmínku úvěru a nemovitostí se zaručit nemůžete, je to ještě jedna možnost. Díky třetí osobě – takzvanému spolužadateli, můžete na úvěr dosáhnout. Tato třetí osoba se může za vás zaručit svou nemovitostí. Spolužadatelem se pak může stát kdokoliv z blízkých – z rodiny či přátel.

Žádat o půjčku nikdy nebylo snazší a rychlejší.