Site Overlay

Vdechněte svým výrobkům život!

Šijete výrobky, protože Vás to baví, protože si tím vyděláváte na živobytí nebo možná taky proto, abyste pomohli někomu, kdo si sám pomoct nedokáže. Ať je důvod Vaší tvorby jakýkoliv, vždy musí být vše, jak se patří. Jenže v poslední době to spíš vypadá, že místo krásných ručně vytvořených hraček nebo doplňků před Vámi leží jen neosobní kus látky s očima. Jak je to možné, když vše, co děláte je, že se snažíte vložit do ní srdce i duši?plyšový medvídci za oknem
Divili byste se, kolik toho udělá, když z placky vytvoříte prostorovou záležitost. Zní to hloupě? Ale kdepak. Co spíš člověka chytí za srdce. Ručně šitá klíčenka, která je pouhou plackou? Nebo spíš, když máte pocit, že se na Vás skutečně dívá. Usmívá se. Rozumí Vašemu trápení? Odpověď je jasná.
K tomu, abyste svým výrobkům vdechli tu správnou dávku sympatie Vám nejlépe poslouží vatelín. Měkká náplň, která slouží jako vycpávka pro kterýkoliv výrobek může dopomoci k tomu, aby místo nudných placek před Vámi od této chvíle stanuly oduševnělé předměty, které mohou Vám, známým i okolí přinášet radost ještě dlouhá léta od vytvoření.
Možná vatelín už používáte. Vždy jste pro něj ale museli vážit dlouhou a nepříjemnou cestu na druhý konec města, kde jste nakonec získali, pro co jste přišli. Ale za jakou cenu? Nohy Vás bolí tak, že si musíte přepočítat prsty, jestli jste náhodou nějaký nevytratili. Jste otrávený, protože z prodavaččiny nálady i světla skomírala. Ztracený čas, nic víc. S tím je konec!chlapec s plyšovým medvědem na dřevěném mostku
Pořízení je od této chvíle opravdu velmi snadné. Pohodlně se usaďte, vyberte si náplň podle vlastních preferencí či ceny a za několik málo dní vytvářejte výrobky jako ještě nikdy předtím. Rychle, snadno a téměř bez námahy. Neexistuje nic snazšího. Žádné křečové žíly ani zaměstnanci, kterým by malý úsměv nejspíš roztrhl obličej.
Vždy jste měli talent na vytváření. Je jedno, jestli tím děláte šťastné neteře, lidi, které jste nikdy neviděl nebo především samu sebe. Tvoření nepotřebuje důvod. Hlavně když se tvoří s láskou a laskavostí. Vložte do svého malého umění víc lásky a laskavosti než kdy předtím. Právě tím, že si pořídíte tu správnou náplň.