Site Overlay

Odbourávání nadbytečných kilogramů bez stresu

Pokud se chce člověk zbavit nadbytečných tukových zásob na svém těle, potřebuje k tomu většinou silnou vůli. Jestliže si je nechal na svém těle zabydlet po dlouhé roky, bude to ještě těžší. Není ale rozhodně potřeba se nikterak trápit. Můžete využít nejnovější poznatky z lékařské vědy a kilogramy půjdou samy.

zhubnout

  • V současné době se stále více klientů obrací na odborníky, kteří je zbaví nadváhy pomocí zázraku, který se jmenuje ketogenní dieta.

Co se za tímto zajímavým názvem skrývá? Je to v podstatě jednoduché. Profesor George L. Blackburn, který zjistil, jak lidský organismus spaluje uložené tuky, položil v podstatě základ pro tuto redukční dietu. Je také známá pod označením bílkovinová, cyklická ketogenní nebo ketonová.

  • Jak je z názvu patrné, bude to mít něco společného s bílkovinami.
  • Tím, že se v těle vytvoří ketóza, začne tělo spotřebovávat tukové zásoby.

Jednoduše řečeno– ketóza nastane, pokud se tělu budou dodávat v dostatečném množství proteiny a zároveň se sníží příjem sacharidů a tuků.

  • Vzniklé ketolátky plně nahradí sacharidy, které běžně dodávají tělu energii.
  • Tím pádem dojde o odbourávání podkožního i útrobního tuku.

Útrobní tuk je velice nebezpečný pro naše vnitřní orgány, neboť je velice zatěžuje. Zejména srdce musí pracovat s větší námahou, a to se dříve či později projeví na jeho únavě. Je tedy lépe předcházet tomuto stavu.

polévka

Vše nepotřebné a škodlivé odchází

Díky ketóze dochází i k detoxikaci. Tělo spaluje nejen zmíněný tuk, ale zbaví se i všeho nepotřebného. Mezi to patří i toxické látky. Není ani na místě obava z nezvládnutelné chuti na sladké. Přesto, že tělo nebude dostávat sacharidy, tento efekt nenastává.

  • Snižuje se hladina cholesterolu a zároveň klesá i produkce hormonu inzulinu, který je za naši chuť na sladké zodpovědný.
  • Tudíž – žádnézásoby čokolád „pro jistotu“ si rozhodně nedělejte.