Site Overlay

Nebankovní hypotéky

Co si představíte pod pojmem nebankovní hypotéka? Slovo nebankovní nám sděluje, že pro úvěr nepůjdete do banky, ale do soukromé společnosti. Tu však nemusíte navštěvovat, protože povětšinou pracujeme přes internet, takže vás nečekají žádné schůzky, čekání, odpočítávání sekund, minut a hodin, kdy konečně získáte své peníze. To opravdu nezažijete, nebudeme vás zdržovat schůzkami, ani zdlouhavým či náročným papírováním. Vše s vámi projednáme snadno a rychle.

penízky

Veškeré věci se dají vyřídit pomocí internetu, stačí nám zaslat: fotografie nemovitosti, kterou budete ručit, tak 10 fotografií, adresu a vaše základní osobní údaje. Jakmile vyplníte a zašlete online formulář, budeme s vámi spolupracovat. Zjistíme si potřebná fakta, necháme provést odhad nemovitosti, který vám nebudeme účtovat. Na začátku naší spolupráce dopředu nic neplatíte. Následně se vám ozveme a komunikace bude probíhat pomocí internetu nebo http://www.rozhlas.cz/strednicechy/aktualne/_zprava/ve-stihlicich-neverili-ze-mame-republiku-v-pribrami-s-oslavami-o-den-zaspali–1769679 telefonicky. Jakmile budeme dohodnutí, stačí jedna schůzka k podpisu smlouvy a můžete mít peníze druhý den.

Možná jste tomu doposud nevěřili, ale opravdu to jde snadno a rychle

Když se řekne hypotéka, každý si představí základní pravidla, tedy úvěr, u kterého se ručí nemovitostí. To je samozřejmě správně a týká se to i našich úvěrů. Úvěry mohou mít další názvy. Můžete se setkat s označením:

poradce

  1. Bez registrů
  2. Bez doložení příjmů

Oba dva typy úvěru představují podnikatelský úvěr. Ten si mohou sjednat podnikatelé, firmy a OSVČ.

  1. Úvěr bez registrů si můžete sjednat na dobu až 30 let splácení. Nenahlíží se do registrů ani do bankovního ani do nebankovního. Záznamy nevadí https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/.
  2. Úvěr bez doložení příjmů je názvem finanční možnosti, jak získat peníze a zároveň nedokládat daňové přiznání.

Celá záležitost může být schválena i do 24 hodin. Možná jste tomu nevěřili, ale my vás o tom můžeme přesvědčit.
Úvěr můžete předčasně kdykoliv doplatit. Tato služba je zde pro naše klienty zdarma. Nic nebudete doplácet, ani nebudete pokutováni.