Site Overlay

Manželství je závazek

Když se mají dva lidé rádi, tak se můžou dopracovat až k manželství a spokojené rodině. Ovšem i po letech můžou nastat neshody, proto můžeme využít poradny.

Manželství je závazek

Svatba

Láska je vztah mezi dvěma lidmi, kteří se mají rádi. Pokud to mezi nimi klape, tak to začne třeba první schůzkou, kde si oba rozumí, takže může přijít nádherné období poznávání se a trávení společného času. Ne vždy to klapne, takže si z rozchodu nedělejte těžkou hlavu. Když však najdete toho pravého partnera, tak většinou se časem rozhodnete, že byste chtěli založit rodinu. S tím se pojí svatba, po které už budete manželé. Musíte pamatovat na to, že je to velký závazek, přičemž jak se říká v dobrém i zlém spolu a do smrti.

manželský pár

K tomu, abyste se mohl vzít je potřeba svatba, kdy má samotný obřad, a hlavně stvrzení manželství velkou váhu. Žena totiž dostane jméno po otci a muž s ženou jsou právně spjati. Při zařizování svatby pravděpodobně mat jiné starosti, než řešit finance a věříte si, ale to se za několik let může změnit, kdy nastane rozvod. Z tohoto důvodu se vyplatí mít předmanželskou smlouvu, abyste u rozvodu, zbytečně nepřišli o majetek.

Problémy ve vztahu

Mnohdy průběh vztahu bývá takový, že nejlépe je na tom, když jsme ve fázi prvotní zamilovanosti. Oba se snaží, aby získali toho druhého, pro což je potřeba bojovat. Bohužel jakmile jsou spolu už delší dobu, tak snaživost opadá, protože můžeme mít pocit, že jsem toho druhého už získali. Skutečně toku tak může být, ale ovšem když se nebudeme nadále snažit, tak si může najít jiného partnera. To se děje i u dlouhodobých vztahů ve fázi manželství.

spojení dvou srdcí

Pokud spolu řešíte nějaké problémy a moc Vám to nefunguje, ale je tu alespoň malá šance na záchranu vztahu, tak to rozhodně nevzdávejte. Hodně nám může pomoci manželská poradna Praha, a to hned z několika důvodů. Vše se odehrává na neutrální půd s vedením profesionála, který má s řešením problémů ve vztazích bohaté zkušenosti. Můžete si tu v klidu o všem promluvit a probrat vše důležité. Profesionál vyhodnotí Vaši aktuální situaci a řekne Vám, co bude nejlepší udělat pro obnovu hezkého vztahu.