Site Overlay

Dárek pro obchodní partnery prodchnutý středomořskou atmosférou

Vaše firma hodlá expandovat na zahraniční trhy, chystáte se na velký projekt a potřebujete přesvědčit okolí? Potom je třeba, abyste projevili svou originalitu a představili plány do budoucna. V neposlední řadě by ale bylo vhodné se ukázat pěknou pozorností, s níž se potom bude všechno důležité domlouvat mnohem snáze. Najděte si cestu k srdcím vašich kolegů a přátel, stačí být jenom trochu originální a vše pak půjde samo.

Vanocni_darek_2

Vhodně zvolená maličkost je nad tisíc slov

O čem je konkrétně řeč? Každý jistě ví, že obchodní partneři si vyměňují dárky. Zapomeňte na víno, knihy, květiny nebo pera, která použijete jen jednou za pět let. Olivové dárky jsou praktické, využijí se v kuchyni do poslední kapky a jen malá lžička dostane připravovaný pokrm na jinou úroveň, než na kterou jste zvyklí.
A je jasné, že nemusíte rovnou utrácet desetitisíce korun, někdy je totiž ono tajemství skryto v detailu. Dárek pro obchodní partnery může vypadat různě, ale když postavíte několik olivových specialit vedle sebe, kdo by takové výzvě vlastně odolal? Gurmáni v kuchyni určitě ne a některým tím můžete nabídnout i nový a velmi příjemný koníček. Ten je k dispozici celoročně, nejen během dlouhých letních večerů, kdy všichni s oblibou grilujeme maso a popíjíme koktejly nebo jiné vychlazené nápoje. Ukažte svůj cit pro originalitu, dárek pro muže nemusí souviset jen s auty a armádou, to bychom přeci měli příliš úzký záběr. Když se chcete projevit, nespoléhejte na klasiku, ale zkuste prorazit s něčím novým a dosud neokoukaným!

Vanocni_darek_3

Dárkem pro dámu vašeho srdce zabodujete

Stejně tak vybírejte s rozvahou, pokud jde o dárek pro ženu. I tady máte mnoho podob a jistě tušíte, že prémiový olivový olej nabídne spoustu různých vůní. Máta, zralé banány nebo artyčoky, vyberte si podle chuti. A stejně tak i dle toho, co nejraději v kuchyni připravujete – každá rodinná oslava nebo sešlost si žádá odlišný přístup. Na olivum.cz najdete potřebnou tolik inspiraci, takže opravdu žádný strach! Nikde není psáno, že musíte koupit jen jednu lahvičku, zkuste dárkové balení na ochutnávku a brzy určitě uvidíte, jaký úspěch vaše snažení vlastně přineslo.