Site Overlay

7 způsobů, jak si (ne)udržet váhu


Přiznejme si to, ruku na srdce, všichni toužíme vypadat sexy. Všichni bychom měli rádi krásná plochá bříška, pevný ladný zadeček přímo k nakousnutí, a žít bez jediné stopy po celulitidě. Kdo by ale odolal tomu šťavnatému kuřátku nebo té čokoládě, kterou jsme našli někde v šuplíku? Proč vždy, my pupkáči a „těhulky“, zničíme váhu, když na ní stoupneme? To se dozvíte v tomto článku!

 ležící tlustá kočka

1. Gaučing je sport, co potřebuji!

Proč běhat? Proč sportovat? Gaučing je sport, co je pro pupkáče jak dělaný. Celý den se válet v posteli, a čekat na boží zázrak. Třeba, když se bude spát na břiše, ten pupek se nějak zploští, ne?

 

2. Fastfood je ráj!

Veganské žrádlo je hnus. Nějaký salát je pro modelky, a i ty ho ihned vyvrhnou. Šťavnaté kuře nebo pořádný hamburger je opravdový žrádlo pro skutečné lidi! Ještě jeden Big Mac, prosím!

 příprava hamburgerů

3. Není nad čokoládu

Koupit dvě tašky jídla, a ještě to přinést pěšky domů dá pěkně zabrat. Proč si nedat nějakou malou odměnu? Třeba takovou čokoládu. Celou! A během pěti minut ji celou zhltnout jak nic.

Čokoláda je taky skvěle antidepresivum. Proč rovněž nezahnat smutek čokoládou? Hned budeš veselejší, a místo nějakého trápení se, proč tě vyrazili z práce budeš přemýšlet nad svou vydatnou večeří.

 

4. Co je zelenina a ovoce?

Ovoce je sice sladké, ale není to čokoláda nebo bonbóny. Zelenina? To je nějaká parodie na ovoce? Co to je?  

 činka v posilovně

5. Ještě jednu porci, prosím

Dodržování nějakých jídelních limitů? To dělají jen kulturisté. My, pupkáči, máme pořádný mazanec jen díky tomu, že si vychutnáváme pořádný a chutný jídlo! Prosím vás, ještě jednu pizzu, prosím!

 

6. Světlo na konci hladu

Noční hodování? Když se podle nějakých dietních blábolů nemá jíst na noc, nebo nedej bože v noci, proč je v ledničce pak světlo? Nic nepotěší žaludek natolik jako noční papání. Hned se pak dobře spí. A nejlepší je, když se k tobě v noci připojí tvůj domácí mazlíček. Veškeré výčitky svědomí hned zmizí, když se dělíš o šunku se svou kočkou nebo psem.

 

7. Pomoc, já mám váhofóbii

Když nevíte, kolik vážíte, asi si těžko přiznáte, že jste nenažraná koule. Nestoupej si na váhu a hned si ušetříš ohavnou potupu sebe sama.  A taky nějaké peníze, protože váhu nezničíte.

 


Mít pořádný mazanec je lepší, než být vychrtlina jako kostlivec. Je sice pravda, že není dobrý nápad to s jídlem přehánět, ale přiznejme si to, být kulaťoučký medvídek má svoje výhody. Nejenže hezky hřeje, ale také se s ním dobře mazlí. Krom toho, v sexu je lepší něco mačkat, než si ublížit o kosti partnera.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup