Site Overlay

Výběr partnera – jedno z klíčových životních rozhodnutí


Podle čeho si vybíráme partnera

Na mnoha zdrojích se můžete dočíst či dozvědět, že si své protějšky do vztahu vybíráme podle vzhledu fyzického těla, jinde se naopak píše, že je to ryze duchovní záležitost, ale pravda je ve skutečnosti někde uprostřed. Ani jeden extrém – duchovní či fyzický nemá dlouhého trvání, jestliže chceme ve vztahu uspět, jak se říká, na dlouhou trať. Partneři se navzájem v našem fyzickém světě k sobě přitahují neviditelnou silou. Citliví lidé ji vnímají jako telepatii nebo shodné „vibrace“ a můžete si toho povšimnout na mnoha příkladech, kdy pozorujete, zda se k sobě dotyční hodí svými povahovými rysy a koneckonců i tělesnými. Tělo a duši bychom měli vnímat jako jeden neoddělitelný celek, jehož projevy jsou nám buď sympatické, nebo ne.

mladí milenci

Voní vám nebo nevoní

Jedním z velmi důležitých projevů sympatií, který propojuje oba světy – duchovní i fyzický, je vnímání pachů a vůní. Pojednávají o tom i někteří lékaři – sexuologové a popisují, že vnímání a rozlišování čichových vjemů je jeden z nejméně prozkoumaných lékařských oborů, ale zároveň přiznávají, že zejména v sexuologii hraje právě pach partnera rozhodující úlohu nejen v přitažlivosti, ale i udržení lidského rodu plozením zdravého potomstva. Bohužel o tomto tématu mnoho lidí neví nebo se o něm příliš nediskutuje a lidé se dostávají do zbytečných problémů díky odklonu od lidské přirozenosti, souvisejícímu s přírodními zákonitostmi. Jde zejména o překrývající a matoucí vůně syntetických parfémů – namísto aby muž přirozeně vnímal vůni potu na ženském těle, jak tomu bylo již před staletími. Podobné nebezpečí se ukrývá i v hormonální antikoncepci, která vůni ženského potu propůjčí zcela odlišný ráz.

srdce lásky

A když to přece jen zaskřípe

I když si vyberete úžasnou partnerku, která vás doopravdy miluje bez podmínek, intrik a vydírání, můžete se dostat zejména díky stresu do situací, které zabrzdí produkci testosteronu a zastaví vaši erekci. V tom případě se nezajímejte o to, kde koupit Viagru https://www.erectmax.cz/blog/kde-koupit-viagru/, ale spíše o alternativní řešení přírodního původu, bez vedlejších účinků a bez nutnosti vyzvedávání na lékařský předpis.