Site Overlay

Osobní poradce v kosmetice

Asi každá z nás už jednou slyšela o kosmetických poradcích, možná ale úplně z druhého pohledu, než o kterém budeme dnes psát. Multilevel marketing na nás totiž číhá na každém rohu! Ale o tom třeba jindy.
Jistě každá žena má svou oblíbenou kosmetiku a její kosmetické přípravky.
potřeby na líčení.jpg
Málokterá z nás ráda experimentuje a neustále zkouší nové a nové výrobky od různých kosmetických společností. Kosmetičtí poradci, kdo to jsou? Většinou to jsou ženy, které pracují tzv. na volné noze. Jsou to zástupkyně obrovských kosmetických společností. Velmi často to jsou ženy na mateřské či rodičovské dovolené, protože mohou pracovat z pohodlí domova, dost často stačí přes počítač a internet. Jejich výdělek je samozřejmě odvozován od jejich prodejů.
pouzdro na štětce.jpg
Své prodeje realizující díky katalogům, které vychází pravidelně. Kosmetické poradkyněby měly mít většinu výrobků vyzkoušených a na základě ověření doporučovat/nedoporučovat ostatním zákaznicím. Měly by sbírat zkušenosti od svých zákaznic a na tom stavět své prodeje. Každé ženě by měly umět poradit, jaký odstín make-upu zvolit, pokud zákaznice tápe, poradí i s výběrem vůně, pokud máte alespoň trochu představu o konečné podobě vůně. Také vám poradí, jak se správně nalíčit a jaké přípravky jsou pro vás vhodné. Tyto všechny služby jsou poskytovány zdarma. Je to součástí jejich práce.
ořezané tužky.jpg
Tyto obchodní poradkyně jsou téměř všude, ač o tom možná nevíte. Pokud sháníte nějakou ve svém okolí, na internetu jich najdete spoustu. K vašim objednávkám vám mohou dávat různé upomínkové předměty, vzorečky nebo dárečky. V případě větších nákupů i zvýhodněné ceny nebo také slevy na další nákup. Nehledejte v kosmetických poradcích pouze ty, kteří chtějí jen tupě prodávat produkty z katalogu a na tom vydělávat. Jsou i lidi, které tato práce opravdu baví a našli v tom smysl. Dejte jim šanci!